Indeling Zo 3C. “Totaal overzicht met speler mutaties en interessante derby’s”

De nieuwe indeling voor de competitie is bekend. hieronder vind je de selectie wijzigingen in de Derde klasse C zondag.

AD’69: 
Nieuw: Robin Raben, Jeroen Scholten (beiden AZSV 3). Vertrokken: Tim Bennink (gestopt), Rob Leber.

DCS: 
Nieuw: Jan van Zimmeren (DVC’26). Vertrokken: Luuk Meijer (FC Zutphen), Perry Nesselaar (gestopt).

Gendringen: 
Nieuw: geen. Vertrokken: Gijs Hakvoort (Silvolde), Jesper Brom (gestopt).

sc Groessen: 
Nieuw: Joey de Haan (RKHVV). Vertrokken: Rick Maatman (De Bataven), Daan van de Ven (DVV zaterdag).

sv Grol: 
Nieuw: Eduardo de Sousa Cavalcante, Luc Berentsen (Grolse B), Max de Vries (FC Winterswijk). Vertrokken: Johan Houben (gestopt), Thijs Nibbelink, Jur Dieker (lager elftal)

Keijenburgse Boy:
Nieuw: geen. Vertrokken: Thom Berendsen (Longa’30).

MASV: 
Nieuw: Nick Buijl (De Bataven), Shiwan Hamdaziz, Anthony Vogelaar, Rifat Bugdayci en Esen Gürbüz (allen SC Veluwezoom, zat.), Dwayne Grot (WNC). Vertrokken: geen.

OBW: 
Nieuw: geen. Vertrokken: Simon-Jan Bruins (DVC’26), Ruben Heljanan (lager elftal Veluwezoom), Fatih Ilkhan (DZC’68), Daan Letzer (lager elftal Babberich), Kevin Plasmans (DVV zaterdag).

Pax: 
Nieuw: geen. Vertrokken: geen.

sc Rheden: 
Nieuw: Jaimy van Staveren, Michael Mulder, Jordi Maassen vd Brink, Kevin van Hal, Nick Kemperman, Guilliano Ytsma, Bobby Imming, Mark van Huenen (allen SC Veluwezoom), Vincent Selhorst, Onno van Naamen (EDS), Stephen Verbeek (NEC A2). Vertrokken: Mitch Olyslager (Longa’30), Timo Verijzer (stopt), Mark Schmitz (stopt).

FC Trias: 
Nieuw: Melvin Schonewille (Vosseveld), Elirio Picciau (FC Winterswjk). Vertrokken: Cornelis Hofman, Giovanni Bartelds (beiden FC Winterswijk).

VDZ: 
Nieuw: Mohammed Isaboukaren (Bennekom), Martijn Kuyt (SML), Gedeon Geertruida, Sofian Arjoch (beiden rentree). Vertrokken: Martijn van Gessel (Wodanseck), Ahmed Lak (Duno), Sander van der Drift, Maarten van Swigchem (beiden lager elftal), Martijn Verheij (stage Australië).

VIOD: 
Nieuw: Vincent Bosch (vv Zelhem), Tim Limbeek (Zeddam/Sint Joris), Lukas de Graaf (DZC’68), Niels Goossens (Varsseveld).  Vertrokken: geen

VVO:
Nieuw: Marc te Witt (AZSV), Vincent Saenen (Arnhemse Boys). Vertrokken:Sander van der Meij en Sven Bolderman (beiden Westervoort), Jeroen Budel (Rheden, lager elftal), Sebastiaan Jansen en Stijn Korteling (beiden DVOV).

 

Door: John van der Kamp

Meer uit deze klasse hier