Alle clubs in Gelderland 2016-17

District Oost

District Zuid 1

District west 1

    LANDELIJKE 2E DIVISIE: FC Lienden – De Treffers – TEC -Achilles’29

ZATERDAG ZONDAG ZATERDAG ZONDAG ZATERDAG ZONDAG
           
3e DIVISIE (ZA) 3E DIVISIE (ZO) 1E KLASSE C 1e KLASSE C 3E KLASSE D 2E KLASSE B
DVS 33 ERMELO JONG VITESSE BENNEKOM ALVERNA FOCUS’07 CVV Vriendenschaar
 VVOG JONG DE GRAAFSCHAP DTS EDE AWC
DUNO D  3E KLASSE D
    WNC      FC JEUGD
HOOFDKLASSE B HOOFDKLASSE A 4E KLASSE E 4E KLASSE B RODA’46
DFS OPHEUSDEN JONG ACHILLES’29 2E KLASSE F DSC KERKDRIEL KON.HFC
 CSV APELDOORN DE BATAVEN ALMKERK GVV
AZSV AALTEN RKHVV HUİSSEN HEUKELUM  RKTVC  4E KLASSE H
SDC PUTTEN SILVOLDE  NIVO SPARTA  THEOLA  ECHTELD
 NSC NIJKERK  RODA BOYS 4E KLASSE F EDE/VICTORIA
 SPARTA NIJKERK  HOOFDKLASSE B TRICHT VV BEESD KESTEREN
 BVC’12 ORANJE WIT
 JULIANA’31 3E KLASSE C 5E KLASSE D  FC LIENDEN
1E KLASSE D  WOEZIK VUREN HEDEL  WAGENINGEN
 DZC’68 JAN VAN ARCKEL  ACHTERBERG
 VV HIERDEN 1E KLASSE E  3E KLASSE D  HRC’14  GVC
VV NUNSPEET SC BEMMEL VV GDC OPHEMERT
SDV BARNEVELD LONGA’30 HEROVINA OSC’45
VROOMHOOPSE BOYS SC NEC GDC WADENIJEN
WHC QUICK 1888  GVV’63 SCZ
FC ZUTPHEN RIGTERSBEEK
 RKZVC  4E KLASSE D
2E KLASSE G FC WINTERSWIJK  BRAKEL
AGOVV  ASH
AVW’66 2E KLASSE I  ARKEL
BLAUW GEEL’55 AZC  MVV’58
ESA CONCORDIA W  RHELICO
FC HORST DVC’26  UNITAS
LUNTEREN GERMANIA  WELL
OWIOS LEONES  ZUILICHEM
RENSWOUDE SV ORION
SCHERPENZEEL SDOUC
VALLEIVOGELS SML
 VSCO’61 SPERO
 VVOP UNION
VEENSCHE BOYS  VARSSEVELD
 VV VORDEN
 2e KLASSE H  WAVV
 DOS KAMPEN  2e KLASSE J
 DZSV  COLUMBIA
 DE ESCH SV EPE
SVI ROBUR ET VELO
 WVF  SDC’12
 WSV
3E KLASSE A
ADVENDO’57 3E KLASSE B
AZ2000 EERBEEKSE BOYS
CANDIA’66 LOCHEM
VV DIEREN VV RUURLO
 KEIZERSTAD TURKSE KRACHT
 SC ORANJE WARNSVELDSE BOYS
SV PANTER WITKAMPERS
 REDICHEM
SKV  3E KLASSE C
DE TREFFERS AD’69
 UNI VV DCS
VRC  GENDRINGEN
ZELOS  GROESSEN
SV GROL
3E KLASSE B  KEIJENBURGSE BOYS
BARNEVELD MASV
 ELSPEET OBW
 HOEVELAKEN PAX
HULSHORST SC RHEDEN
OTTERLO FC TRIAS
ROOD WIT’58 VDZ
 SDS’55  VIOD
 VV STROE VVO
TERSCHUURSE BOYS
TEUGE SP 3E KLASSE D
VIOS V BEUNINGSE BOYS
ZWART WIT’63  BLAUW WIT
 BRAKKENSTEIN
3E KLASSE D DIO’30
ORANJE NASSAU RKSV DRIEL
ELDENIA
 4E KLASSE A GROESBEEKSE BOYS
ALVERNA SV HATERT
BVC’12 HAVO
DODEWAARD  MILLINGEN
 EMM RANDWIJK  ONA’53
EXCELSIOR Z ROOD WIT
SV NIJMEGEN TREKVOGELS
ORANJE BLAUW
 QUICK 1888 4E KLASSE B
UCHTA WVV’34
SC VALBURG
VCA 4E KLASSE C
WOEZIK  DINXPERLO
 FC EIBERGEN
 4E KLASSE B ERIC
 DVOV GWVV
 DVV KSV VRAGENDER
EFC’58 MARIENVELD
FORTISSIMO MEC
 HARSKAMP  VV REUNIE
OVC’85  ULFTSE BOYS
DE PAASBERG VIOS B
PRINS BERNHARD
VELUWSE BOYS 4E KLASSE D
VIERHOUT’82 VV DOETINCHEM
WODANSECK DVV
ZEEWOLDE GSV’38
HC’03
4E KLASSE C SV KILDER
DIEZE WEST MVR
 EZC’84  SC RIJNLAND
 ‘T HARDE RKPSC
VV KAMPEN SDZZ
VV SEH TERBORG
VVG’25
4E KLASSE E ZEDDAM/SINT JORIS
 BE QUICK Z
 GROLSE BOYS
 HARFSEN 4E KLASSE E 
 OEKEN ACHILLES’29 (ZO)
 FC RDC BATAVIA
 FC WINTERSWIJK DIOSA
EWIJK
KRAYENHOFF
NIFTRIK
SV NIJMEGEN
OVERASSELTSE BOYS
 RODA’28
SCE
UHC
VICTORIA’25
WVW
4E KLASSE F
SV ANGEREN
ARNHEMSE BOYS
CHRC
DIERENSCHE BOYS
DVOL
EDS
EENDRACHT ARNHEM
ELISTHA
GVA
JONGE KRACHT
OSC
VELUWEZOOM
SC WESTERVOORT
4E KLASSE G
ALEXANDRIA
BE QUICK Z
BEEKBERGEN
BRUMMEN
GROEN WIT 62
KLARENBEEK
LOENERMARK
ORDERBOS
TKA
TWELLO
VAASSEN
VICTORIA BOYS
 ZVV’56
4E KLASSE H
ACTIVIA
RAALTE
5E KLASSE B
DEO
KLEIN DOCHTEREN
BREDEVOORT
LOCHUIZEN
SVGG
 SP NEEDE
RIETMOLEN
5E KLASSE C
AJAX-B
BABBERICH
DEN DAM
ETTEN
GELDERS EILAND
 SV LOO
T PEESKE
5E KLASSE D
 ANGERLO VOORUIT
ARNHEMIA
BASTEOM
EDESCHE BOYS
ELSWEIDE
DE PAASBERG
RVW
SDOO
 FC ZUTPHEN
5E KLASSE F
APELDOORNSE BOYS
EMST
EPSE GORSSEL
KON. UD
SALLANDIA
 SDOL
VENL
SV WISSEL
GO AHEAD D
 MARIENHEEM
.

Geef een reactie