Diverse vacatures bij SC Valburg

SC Valburg is een voetbalvereniging in de gemeente Overbetuwe en telt circa 75 jeugdleden. SC Valburg is een vereniging waar gezelligheid en plezier in het voetballen centraal staan. Met als doel om eigen spelers zo goed mogelijk op te leiden en door te laten stromen naar de senioren (zaterdag 1 en 2). Voor onze vereniging zijn wij op zoek naar een enthousiaste jeugdtrainer.

Jeugdtrainers gezocht

Heb je een sportieve instelling, kun jij kinderen op de juiste wijze motiveren en hun voetbalplezier versterken? Ben jezelf enthousiast en wil jij onderdeel zijn in het verbeteren van de voetbalkwaliteiten van de jeugdspelers van onze dorpsvereniging? Dan is voetbalvereniging SC Valburg op zoek naar jou!

Wat hebben we te bieden?
Wij bieden een uitdagende leeromgeving om jezelf als trainer door te ontwikkelen. Je krijgt de mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en workshops. Daarbij krijg je ondersteuning  van de technisch jeugdcoördinator. We bieden een passende vergoeding, die in onderling overleg wordt vastgesteld.

Wat vragen we van jou?
•       Afgeronde KNVB-opleiding en/of aantoonbare trainerservaring binnen jeugdvoetbal.
•       Iemand die beschikt over goede communicatieve, sociale en contactuele vaardigheden.
•       Iemand die SC Valburg op een positieve representatieve manier uitdraagt.
•       Een sportief voorbeeld voor de jeugd.
•       Enthousiasme, gezelligheid en spontaniteit
•       Draagt de normen en waarden van de vereniging uit

Solliciteren of meer info?
Hiervoor  kun je contact met ons opnemen via info@scvalburg.nl

 

Technisch (jeugd)coördinator
SC Valburg is een voetbalvereniging in de gemeente Overbetuwe en telt circa 75 jeugdleden. SC Valburg is een vereniging waar gezelligheid en plezier in het voetballen centraal staan. Voor onze vereniging zijn wij op zoek naar een technisch (jeugd)coördinator.

Wat hebben we te bieden?
Wij bieden de mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en workshops, de mogelijkheid om ervaring op te doen en een gepaste vergoeding, die in onderling overleg wordt vastgesteld.

Wat vragen we van jou?
•       Afgeronde KNVB-opleiding en/of aantoonbare trainerservaring binnen jeugdvoetbal.
•       Iemand die beschikt over goede communicatieve, sociale en contactuele vaardigheden.
•       Iemand die SC Valburg op een positieve representatieve manier uitdraagt.
•       Een sportief voorbeeld voor de jeugd.
.
Wat verwachten we verder van jou?
•       Ondersteuning en begeleiding van trainers op twee trainingsavonden per week.
•       Ondersteuning en begeleiding van trainers op wedstrijddagen.

Verder heeft de TJC bij SC Valburg de volgende rol:
•       Geeft voetbaltechnische ondersteuning aan leiders en trainers voor de jeugdafdeling op zowel trainingsgebied als coachen rondom de wedstrijden.
•       Ontwikkelt een voetbaltechnisch beleid in samenwerking met bestuurslid TZ en ondersteunende jeugdcoördinatoren.
•       Eerste aanspreekpunt bij wensen en problemen binnen teams. Het bemiddelen bij knelpunten op voetbaltechnisch gebied in samenspraak met de andere leden van de techniscche commissie.
•       Werving nieuw kader (trainers en / of leiders).
•       Interne opleider van trainers binnen de jeugdafdeling.
•       Het aanleveren van (basis)oefenstof voor de trainingen voor iedere leeftijdscategorie.
•       Evaluatie met trainers/leiders over de ontwikkelingen van teams/spelers en hun eigen bijdrage daartoe.
•       Het voeren van periodiek overleg met seniorenafdeling inzake doorstroom jeugdspelers naar senioren en eventuele andere aangelegenheden.

Solliciteren of meer info?
Hiervoor kun je contact met ons opnemen via info@scvalburg.nl.

Verzorger/masseur
SC Valburg is een voetbalvereniging met ca. 300 leden in de gemeente Overbetuwe. Het betreft een echte dorpsvereniging en kenmerkt zich door het grote aantal vrijwilligers dat de vereniging draaiend houdt. SC Valburg heeft de beschikking over een prachtige accommodatie (1 kunstgrasveld, 2 grasvelden).

Wat hebben we te bieden?
Komend seizoen hebben we de beschikking over 1 selectie, bestaande uit 2 zaterdag seniorenteams. Het eerste seniorenteam komt uit in de zaterdag 4e klasse. Voor het komende seizoen zoekt SC Valburg een enthousiaste verzorger/masseur. Wij bieden een kleine en gezellige (voetbal)omgeving met een gemotiveerd 1e elftal, een aparte ruimte voor de verzorging, de mogelijkheid om ervaring op te doen en een gepaste vergoeding.

Wat zoeken wij?
Wij zoeken iemand die op zaterdagen bij de wedstrijden van ons 1e elftal aanwezig is. En daarnaast op maandag en/of donderdag bij de trainingen.

Wat vragen we van jou?
Het hebben van een gedegen massage-opleiding, EHBO basiskennis en toepassen van medical taping is een pré. Maar het mag ook iemand zijn in opleiding voor fysiotherapeut of sportmassage die ervaring op wil doen. Jouw taak is om onze spelers voor/tijdens/na trainingen en wedstrijden te verzorgen. Denk hierbij onder andere aan masseren en tapen. Concreet:
•       Verzorging / blessurebehandeling tijdens, voor en na de wedstrijden en trainingen
•       Tapen/ masseren vooraf aan wedstrijden/trainingen
•       Begeleiden geblesseerde spelers bij hersteltrainingen
•       Adviseren van de hoofdtrainer v.w.b. de inzetbaarheid van spelers
Naast de selectiespelers, kunnen ook andere leden (op afspraak) langs komen.

Solliciteren of meer info?
Hiervoor  kun je contact met ons opnemen via info@scvalburg.nl

Klik hier voor het plaatsen van Vacature voor Senioren

Klik hier voor het plaatsen van Vacature voor Junioren